Videa Vanessa - Ecko Red

Behind the Scenes with Vanessa Ecko Red

10. února 2010 v 19:13 | °Waňullka°
Další nové video pro Ecko Red.Ta první scéna je úplně nová :)).Jinak jsou tam stejné, jen trošku jinak sestříhané záběry :).

Další nové video pro značku Ecko Red

8. února 2010 v 13:58 | °Waňullka°
Zdravím, protože mi nějak nejdou vkládat fotky, tak aspoň přidám jedno další, nové video pro značku Ecko Red.Je vážně úžasné :), už by se ale mohly objevit nějaké fotky :(.

Nové video pro znač.oblečení Ecko Red

2. února 2010 v 17:36 | °Waňullka°
Mám tu pro Vás další nové video, které se týká značkového oblečení Ecko Red :).Konečně se objevilo trošku delší :), je úžasné, tak jako fotky (captures), z tohoto videa :)).

Jedno nové video z autogramiády Ecko Red

21. prosince 2009 v 17:00 | °Waňullka°
Mám pro Vás první, nové video Vanessy, z autogramiády oblečení Ecko Red, když se zrovna Vany podepisovala :).Slušelo jí to :).

Video for Ecko Red:New photo

5. prosince 2009 v 11:20 | °Waňullka°
Objevilo se jedno video,ve kterém se mluví o Van nových fotkách k Photoshootu pro značkové oblečení Ecko Red :).Jsou opravdu krásné :)).

Nové video pro Ecko Red

30. března 2009 v 15:17 | °Waňullka°

Tak jak moc dobře víte naše Vanessa se uchytila jako hlavní tvář značkového oblečené značky Ecko Red.Pro tuto značku nafotila zcela početný a co víc hlavně krásný Shoot :).Mnoho fotek však můžeme vidět už ted v tomo videu.Video je propagační, ale strašně hezké :).Stojí určitě zato si ho pustit :).♥ 
 

Reklama