News Zanessa

Zac and Vanessa Greg's birthday (22.6.2010.)

1. července 2010 v 9:59 | °Waňulka°
http://princessvanesska.blog.cz/
Dobré ráno :).Zac společně s Vanessou se objevily na narozeninové párty Ness otce Gregoryho Hudgens.Oslava se udála 22.června, tedy přesně na datum otcových narozennin v Steakhouse Morton v Bubank v Kalifornii.Podle několika zdrojů se celá skupina bavila velmi dobře a po večeři skončila narozeninovým dortem, který měl název "Happy Birthday" Serenade.Doufám že se objeví alespoň pár fotek :)

Zanessa sentados juntos en Mtv Movie Awards (6.6.2010.)

5. června 2010 v 14:39 | °Waňulka°
http://princessvanesska.blog.cz/Připomínám Vám, že zítra 6.června se uskuteční MTV Movie Awards, na kterém se objeví Zac s Vanessou a Mirandou Cosgrove.MTV se uskutečnní v Gibson Amphitheatre v Universal City v Kalifornii.Už se nemůžu dočkat fotek :) ♥

Couple Stalk: Russell & Katy or Vanessa & Zac?

27. května 2010 v 17:26 | °Waňulka°
http://pincessvanesska.blog.cz/
A je tu další hlasování :).Tentorkát se jedná o hlasování pro Vanessu i Zaca a to kdo byl na premiéře filmu " Get him to the Greek " sladší a komu to více slušelo, jestli Zanesse nebo Russell Brand a Katy Perry.Převahu hlasů má však Zanessa :).Hlasujte zde

Zac habla de su romance con Vanessa Hudgens

14. května 2010 v 15:10 | °Waňullka°
http://princessvanesska.blog.cz/
Zac poskytl na Young Party Nylonu menší rozhovor.Jsme skutečné osoby, které žijí v Hollywoodu, bavíme se s každým a nehrajeme žádnou hru, jak si někteří myslí, "řekl Zac Hollyscoop".Je známo že jste velmi romantický,  co je pro Vás nejromantičtější, nebo co by jste pro Vanessu udělal? : " Je toho příliš mnoho na počítání ".Takže plánujete své manžeství v blízké budoucnosti?Zac se jen usmál a zůstal naprosto klidný.Můžeme to brát jako možná.

Vanessa a Zac na MTV Movie Awards 2010

5. května 2010 v 15:39 | °Waňullka°
http://princessvanesska.blog.cz/
Mám pro Vás skvělou zprávu.Vanessa se Zacem se totiž už najisto objeví na předávání cen na MTV Movie Awards 2010, ve kterém se udělují ceny nejlepším filmům roku a další různé kategorie.Kromě Vanessy a Zaca se objeví i hvězdy jako Tom Cruise, Cameron Diaz, Steve Carell, Jonah Hill, Russell Brand a Miranda Cosgrove.Ještě připomenu že start hlasování je již 11.května tedy příští úterý, takže doufám že nezapomenete a budete pro Vanessu i Zaca hlasovat :), na konec ještě dodám že samé předávání MTV Movie Awards 2010 se bude konat v neděli 6.června :), už se moc těším :P ...

Vanessa & Zac na MTV Movie Awards 2010

1. května 2010 v 11:14 | °Waňullka°
http://princessvanesska.blog.cz/
Mám pro Vás potvrzenou zprávu, kterou potvrdil jak Zac tak i Vanessa.Vanessa se Zacem se totiž v červnu objeví na slavnostním udávání cen MTV Movie Awards 2010.V propagačním videu, které je vysíláno na MTV, říká Zac že bude jedním z moderátorů této události a že je pravděpodobné že bude mít po boku i Vanessu, jak to bývá na všech ocenění.Už se nemůžu dočkat :))..

Vote for Zanessa best par

30. dubna 2010 v 17:02 | °Waňullka°
http://princessvanesska.blog.cz/
Mám pro Vás další hlasování ve kterém můžete svými hlasy podpořit Vanessu i Zaca, jedná se o anketu, který pár je lepší.Vybírat můžete mezi Vanessou a Zacem a Robertem Pattisonem a Kristen Stewart.Nevím jak vy, ale mě příjemnější je rozhodně Zanessa :)).Hlasujte zde.

Vanessa Hudgens & Zac Efron "postavili" nemocnici!

14. dubna 2010 v 14:16 | °Waňullka°
O5 tu mám jeden článek z bravogirl.cz
http://princessvanesska.blog.cz/
Svou slávu dokáží využít pro dobrou věc!
Dlouhou dobu čekali malí pacienti na otevření své vlastní nemocnice. Minulé úterý se jim jejich přání konečně splnilo a v Los Angeles byla zprovozněna nová dětská nemocnice Estrellas Por La Vida!

Zahajovací večírek proběhl se vší parádou a nechyběly na něm ani slavné stars, jako například Kenny Ortega nebo Zoe Saldana. Hlavními hvězdami byli ale Zac Efron (22) a Vanessa Hudgens (21).

Oba totiž za nemocnici bojovali od samotného začátku a dokonce sehnali několik sponzorů, kteří přispěli opravdu vysokými částkami.

"Je smutné, když je kdokoliv nemocný a když jde o dítě, je to ještě tragičtější," řekla k tomu Van a Zac poznamenal: "Jsem rád, že jsme pomohli tuto nemocnici postavit!"

Oba také přislíbili, že čas od času do nemocnice zajdou, aby potěšili malé pacienty. Ti se tu budou léčit převážně z různých druhů rakoviny a nemocnice by navíc chtěla otevřít své dveře i chudým dětem ze všech koutů světa.

Vanessa & Zac jako moderátoři ((6.4.2010.) v Nokia Club

6. dubna 2010 v 15:43 | °Waňullka°
http://princessvanesska.blog.cz/
Zoe Salana, hvězda filmu Avatar společně s režisérem HSM Kenny Ortegem, byly pozváni na otevření nové dětské nemocnice "St.Jude".Kromě nich byly také pozváni Zac s Vanessou, aby celou konferenci a zahájení moderevali.Akce se koná právě dnes v klubu Nokia, jen nevím jak to přesně je, protože je tam nějaký ten časový posun :), každopádně se těším na fotky :)) ♥..

Článek z bravo.cz

2. dubna 2010 v 12:25 | °Waňullka°
http://princessvanesska.blog.cz/
Její kluk Zac Efron se otáčí za každou sukní! Bude to konec hollywoodského páru snů?!
Nerozluční, spokojení a silní! Když byli Vanessa Hudgens (21) a Zac Efron (22) spolu, zvládli všechny problémy a drželi při sobě v každé situaci! Teď je ale všechno jinak!

Neustálé flirtování s jinýma holkama a cestování na druhý konec země kvůli práci odstavilo chudáka Vanessu na druhou kolej! A co víc! Když jsou už konečně ve stejném městě, Zac se jí vyhýbá a hledá všechny (ne)možné důvody, proč se s ní nemůže vidět!

"Je to jasný," špitá si celý Hollywood. "Zac Vanessu už dávno odepsal! Chce randit s jinýma holkama, ale bojí se jí to říct face to face!"

Navíc se zdá, že Zac se teď rozhodl rozvrátit zbrusu nový manželský svazek své herecké kolegyně z filmu Me and Orson Welles Claire Danes! City jsou ale nejspíš oboustranné. "Zac je úžasný," nechala se slyšet herečka s tím, že když natáčeli líbací scénu, nic nehráli a nechali volný průběh svým citům! To už je trochu moc!
P.S.Nějak mi to nedalo a na bravo.cz jsem napsala menší komentář, pokud byste si ho chtěli přečíst a něco k němu napsat, budu jenom ráda :)).
 
 

Reklama