News Vanessa

Sucker Punch Official Site

28. července 2010 v 20:09 | °Waňulka°
http://princessvanesska.blog.cz/Zde naleznete oficiální stránku Van nově natočeného filmu Sucker Punch :). Rozhodně se podívejte

Vanessa´s Interview for Just Jared Jay

27. července 2010 v 14:39 | °Waňulka°
Na akci Comic Con, která se konala 24.července, poskytl portál Just Jared Jay menší rozhovor Nesse. Interview se týkalo hlavně Ness nově natočeného filmu Sucker Punch.
http://princessvanesska.blog.cz/
Povězte nám něco o charakteru Blondie?

Ona odpoví: "Já osobně mám zbraně ráda a doufám, že se i vrátí stroje pro výrobu žánrů, takových filmů.

Blondie (Vanessa) je pacient v psychiatrické léčebně a následovník přežít v této hře. K dispozici má více zranitelných a trochu pokusných plánů na útěk. " Jaký byl proces natáčení filmu pro Vás?

"Neuvěřitelné, ale nikdy bych takový život mít něchtěla. Je to zábava, je to skoro terapie, které se ve mě zbudila. Jedná se o adrenalin, který jsem nikdy v životě nezažila. "

Entertainment Weekly and Sucker Punch isn't 3D

6. července 2010 v 21:40 | °Waňulka°
http://princessvanesska.blog.cz/
Podle všeho, co jedna zahraniční stránka napsala, film "Sucker Punch" nejspíše nebude vysílán ve 3D, tato zpráva byla také později potvrzena režisérem filmu Zackem Snyderem, který to potvrdil v rozhovoru pro MTV Movies.No docela mě to štve, protože tato zpráva, byla nedávno oficiálně potvrzena!

Vanessa o Zacovi: "Je prostě úžasný!"

6. července 2010 v 21:27 | °Waňulka°
Článek z dívka.cz
http://princessvanesska.blog.cz/
Spousta hereckých párů se po čase rozpadne, ale naštěstí se mezi nimi najdou i výjimky...
Jednou z nich jsou Vanessa Hudgens a Zac Efron, kteří jsou spolu už od natáčení hitu High School Musicall z roku 2006. Bez žádného většího skandálu a stále tak zamilovaní, jako na začátku. Alespoň to vyplývá z nedávného rozhovoru, kde Van na adresu Zaca superlativy fakt nešetřila.
"Zac je teď mnohem víc sexy, než když jsme se poznali. To měl velkou mezeru mezi zuby a ani nebyl tak mužný, ale hned od první chvíle bylo jasné, že se k sobě hodíme. Byli jsme prostě na stejné vlně. A viděli to i lidé okolo nás, kteří, ještě než jsme se dali dohromady, tvrdili, že bysme byli dokonalý pár."

Jak Vanessa dodala, jejich vztah možná vydržel tak dlouho i proto, že se Zacem nežijí v jednom domě, ale každý z nich má svůj. "Zatím na tom nic měnit nebudeme, oběma nám to tak vyhovuje a možná i proto jsme si navzájem vzácnější a klape nám to".

Během rozhovoru "zabrousila" i na téma kariéra, kterou nastartovala sérií HSM. Přiznala, že do budoucna by si přála dostat nějakou vážnější roli a vypadá to, že je splnění jejího snu na dobré cestě.
V současné době totiž dokončuje film Sucker Punch, kde si zahraje prostitutku Blondie. Je jasné, že Van bude muset odhalit víc, než kdy jindy a právě s tím má největší problém. "Dost mě zasáhlo, když se v roce 2007 objevily na internetu moje soukromé fotky, na kterých jsem nahá a dodnes se cítím trapně. Ale zároveň mě to posílilo a s odhalenými scénami nebudu mít, doufám, problém." To uvidíme v roce 2011, kdy půjde film do kin...

Vanessa má novou roli bravogirl.cz

6. července 2010 v 21:21 | °Waňulka°
Článek z bravogirl.cz
http://princessvanesska.blog.cz/
Vanessa (21) se proslavila jako Gabriella Montez v Muzikálu ze střední, teď se ale chystá své fanoušky pořádně šokovat! Zahraje si v divadle, a to roli HIV pozitivní tanečnice Mimi v rockové opeře Rent!

Rosario Dawson (31), kterou znáš třeba ze snímku Sin City, si zahrála Mimi ve filmové verzi muzikálu z roku 2005, který měl v ČR název Bohémové. Rivalita kvůli roli, ale mezi herečkami nepanuje!

Vanessa dokonce Rosario nedávno navštívila, aby se o postavě Mimi dozvěděla co nejvíc. "Jsem si jistá, že Van odvede skvělou práci. Je talentovaná a profesionální," prohlásila po schůzce herečka.

"Má kuráž a je vtipná, tak jsem jí doporučila, aby tyto dvě vlastnosti do role Mimi promítla, že to k jejímu charakteru perfektně sedí," prozradila Rosario s tím, že Vanessu moc obdivuje.

A co na to Vanessa? Ta teď pilně zkouší, protože hra se objeví v divadle Hollywood Bowl už v srpnu a svým fanouškům vzkazuje: "Wau! Rocková opera. Je to výzva, pro mě něco úplně nového! Zkoušení si vážně užívám a nemůžu se dočkat představení. Určitě to bude bomba. Přijďte!"

Ness's new tattoo?

6. července 2010 v 16:48 | °Waňulka°
http://princessvanesska.blog.cz/
Tak jako většina z Vás, tak i já jsem si všimla, že na nejnovějších candids fotkách Zanessy, měla Vanessa na pravé ruce tetování hvězdičky.Bohužel však nevíme, jestli se jedná o pravé tetování, nebo jen o henu.Pokud si pamatujete, tak i minulý rok, měla zase tetování motýlka pod pravou lopatkou, ale byla to právě jen hena.No uvidíme časem :)

As últimas novidades sobre “Sucker Punch”

5. července 2010 v 10:08 | °Waňulka°
http://princessvanesska.blog.cz/
Nový film od režiséra Zacka Snydery " Sucker Punch " příjde na velké obrazovky již v březnu příštího roku, ale novinky se nechcou objevit.První novinkou je, že film bude jednou z atrakcí na akci Comic-Con, která se uskuteční v tomto roce.Akce bude trvat po dobu 4 dnů a to, v tomto roce od 21. až 25. července 2010 v San Diego v Kalifornii.Film byl původně určen jako Komiks, ale v průběhu let se začalo modernizovat a hovořit o některých prvcích z pop kultury a fantasy knih, jako je např: " Harry Potter" nebo " Twilight".

Datas de estreia de Sucker Punch

24. června 2010 v 15:20 | °Waňulka°
Zdravím :).Objevily se premiéry filmu Sucker Punch.Bohužel Česká republika tam není :(, alespoň že je tam Polsko a Něměcko :)
http://princessvanesska.blog.cz/
Malajsie: 28 Avril 2011
Tchaj-wan: 6 May 2011
Uruguay: 13 May 2011
Itálie: 26 June 2011
Polsko: 30 June 2011
Švýcarsko: 1 Avril 2011
Německo: 14 Avril 2011
UK: 15 Avril 2011
Austrálie: 21 Avril 2011

Vanessa em filme de vampiros? Talvez não

18. června 2010 v 12:20 | °Waňulka°
http://princessvanesska.blog.cz/
Podle stránky ShowbizSpy, Vanessa odmítla možnost role ve filmu a seriálu "Buffy the Vampire Slayer"- "Buffy the Vampire Slayer" v Brazílii spolu se Sarah Gellar.Vanessa byla podle všech informací oslovena producenty show, kteří se podílejí pracovat na této verzi.Vanessa však neměla zájem.Podle režiséra by film měl nový začátek.Projekt je však pro tuto chvíli odložen.

Nueva fecha de estreno de Beastly

8. června 2010 v 15:37 | °Waňulka°
http://princessvanesska.blog.cz/
Na Facebooku se objevilo nové datum premiéry Beastly a to 18.března 2011, také s menším vzkazem: Děkujeme všem fanouškům za jejich trpělivost a podporu. " Režiséři jsou velmi hrdí na práci Vanessy a Alexe, kterou doposud odehráli a těšíme se na celkový film, do té doby budeme fanouškům nabízet aktuální novinky a videa.
 
 

Reklama