Srpen 2009

Goodbay Holiday :(

31. srpna 2009 v 10:02 | °Waňullka°
Ano je to tak,prázdniny pomalu ale jistě končí :(!Představa je to hrozná,ale skutečnost je ještě horší :(!!Vůbec se mi do školy nechce,protože o5 nastanou nervy,učení,času moc nebude,prostě starostí bude až nadhlavu :(!Navíc ted jdu do osmičky a jde mi opravdu už o něco,protože oboje pololetí 8.třídy se už budou zapisovat,když se budete hlásit na nějakou školu :(a ještě k tomu první pololetí 9.třídy,takže učení bude opravdu habaděj :(.Jenže když chcete něco dokázat,tak si opravdu musíte jenom jedno jediné uvědomit,a to je budoucnost!
Takže jak vidíte makat budu muset už od začátku,a né až na poslední dobu,týden před vysvědčení,takže tu bude nejspíše hodně Hiatusů :(!Já vím taky mě to mrzí,ale nejsem jediná,která to určitě prožívá,je určitě spousta z Vás co tohle čeká,nebo naopak to mají za sebou :)!Jen jsem chtěla říct že blog nezruším,ale můžu ho třeba na celý školní rok pozastavit!Mrzí mě to,ale jinak to hold nepůjde(Asi) :(.
Vaše °Waňullka°


A ještě jedna věc.Včera jsem jen tak přemýšlela a napadla mě jedna věc!jak víte sama na tenhle blog asi mots času mít nebudu,takže pokud by se co nejrychleji našla nějaká Spoluadminka tak jí beru všema desetima!Budu se těšit :)...


______________________

Hlavně aby měla ráda HSM..zanessu,Vanessu atd...
Uměla základy grafiky...
Bylo jí víc jak 12...

No uvidíme :)
Lucky Magazine 2008

31. srpna 2009 v 9:38 | °Waňullka°
A pokračujeme v naší starší sbírce :)!Ted vám mohu nabídnout jeden přímo úžasný Photoshoot Vanessy,který byl nafocen pro Lucky magazín v roce 2008.Jak oblečení co má Van na sobě tak i ona samá,se mi tady na těchto fotkách nejvíc líbí :)!

Matt Jones

31. srpna 2009 v 9:31 | °Waňullka°
A máme tu další starší Photoshoot našeho sluníčka Vanessky.Tenhle nafotil Matt Jones,určitě se mu povedl,ale mě osbně se tenhle Shoot mots nelíbí,newím proč,van totiž na fotkách vypadá divně nevím :(!

Entourage new photo

31. srpna 2009 v 9:22 | °Waňullka°
Mám pro Vás dvě fotky,ze seriálu Entourage.Kde náš Zac hraje malinkatou roli!Podle mě tam hraje jen sám sebe :).

Girl Power magazine

31. srpna 2009 v 9:17 | °Waňullka°
Tak tenhle časopis,jsem měla možnost mít ve svých rukou!Tatka mi totiž dovezl z irska mnoho časáků z Vanessou,Zacem,Ashley apod.a tenhle časopis byl mezi nima!Nemyslím zrovna tohle číslo ale prostě byl to on!Možná Vám sem dám Irské vydání officiálního časopisu HSM!Když jsem měla totiž narozky,tak mije tatka poslal v balíku..jen škoda že je to anglicky!Ale zase tam mají výhodu že u toho dostanete ještě bohatý dárek,a u nás nic :(!

Charlie St. Cloud photos

31. srpna 2009 v 9:12 | °Waňullka°
Mots se omlouvám že jsem tu nebyla,ale nebyl čas!Já vím možná si říkáte jsou prázky..ikdyž u konce :(,tak co pořád mám ale to víte u nás se najde pořád něco :(!Navíc ted začne už zítra škola Brr..se mi tam vůbec nechce :(,takže tu bude poastavování asi dost často,takže prominte ještě jednou.
Ted k článku :).Mám pro Vás pár fotek,které o5 zachycují našeho Zac když natáčel svůj nový film Charlie St.Cloud.

Hannah Montana the Movie

28. srpna 2009 v 20:19 | °Waňullka°
Very good Movie!
Opravdu,jen můžu doporučit!Já vím možná hodně z Vás už tenhle film vidělo,ale já ho viděla až ted njn Vyškov =D,a v Olympii jsem to nestihla,to víte pořád něco!Ale k filmu,ty písničky,scény.Tenhle film mě jak pobavil tak naopak jsem u něj cítila to co někdy cítím když se to týká i mě samé..to tu nemusím rozebírat.Možná bych mohla říct že je i o kapánek Hannah Montana ve filmu,lepší jak HSM 3!Je to jen můj názor a jenom čistě na ten film,že bych se měla přestat zajímat o Zanessu a začala se o Miley to mě ani nenapadne! :).


0.3 Jinak jsem si koupila ty legíny,který jsou u spod do gumy..Oujéé =D,jsou opravdu úžasný!Vřele doporučuji =P.
Matt Jones 2008

27. srpna 2009 v 16:24 | °Waňullka°
Nemůžu uvěřit svým očím =D!!Ano je to tak!K možnosti totiž máme další Vanessy a Zaca společný Photoshoot!Není sice nový,ale my ho za nový zcela považovat můžeme.Podle všech informací byl tento Shoot nafocen v roce 2008 Mattem Jonesem.Strašně se povedl,Vanessa a Zac na fotkách vypadají dokonale!!
P.S.Ted jedu konečně do té Olympie!Se tak těším =D.Tak nemám bohužel čas všechny fotky přidat,ale jak přijedu tak vše dopřidám °Waňullka° ♥

Capricho magazine

27. srpna 2009 v 16:16 | °Waňullka°
Naše sluníčko Vanesska se nám objevila v magazínu Capricho,na titulní straně tohoto časopisu :).Použili strašně krásnou fotku,úžasný :)!

Nové fotky z natáčení Charlie Saint-Cloud

27. srpna 2009 v 11:12 | °Waňullka°
Ted také něco o našem milovaném Zacovi :)!Ten jak mots dobře víte,se nachází ve Vancouveru,kvůli natáčení nového filmu Charlie Saint-Cloud.Ted také kvůli tomu,máme možnost vidět nové fotky ze záběrů právě tohoto filmu :).No uvidíme co se z tohoto filmu vyklube =P.